u.AquaFans.ru

Ейнштейн живий - розповідь про порятунок золотої рибки !!!



Ейнштейн живий - розповідь про порятунок золотої рибки !!!

Рятувальний жилет для рибки
Чи не солодка було життя у золотої рибки на ім`я Ейнштейн, на жаль, страждав він від хвороби плавального міхура, через що не міг нормально плавати і постійно перевертався догори пузом і опускався на дно акваріума.
Напевно, найдобріший в світі господар рибок і Ейнштейна зокрема: 33-річний Лейтон Нейлор, придумав, як йому допомогти: він вирішив зробити рибку рятувальний жилет. Цитата: «Він завжди був бійцем, тому, коли в один прекрасний день він опустився на дно і більше не міг підвестися, це було дуже сумне видовище. Моє серце обливалося кров`ю, коли я бачив, наскільки він безпорадний. Він виглядав таким пригніченим ».

Лити гіркі сльози, дивлячись на нещасного Ейнштейна, Лейтон не став: він змайстрував йому мініатюрний рятувальний жилет зі шматочків полімерної трубки. Жилетом цю конструкцію можна назвати, звичайно, з натяжкою - скоріше, вона нагадує катамаран. Однак, ідея спрацювала на ура: тепер Ейнштейн знову може плавати, як всі нормальні риби.
Цитата: «Я хотів зробити щось таке, що дало б змогу йому трохи ворушити плавниками, і в той же час було зручним. Спочатку він звивався і був не в захваті від цієї затії. Він постійно застрявав у водоростях, але я облаштував акваріум так, щоб йому нічого не заважало, і зараз Ейнштейн в повному порядку ».
«Люди кажуть, що я божевільний, але кожна тварина - цінний член сім`ї, і я роблю все можливе, щоб допомогти кожному з них», - зізнався Лейтон Нейлор з міста Блекпул, графство Ланкашир.

Відмінний він хлопець, цей Лейтон!
Поділитися в соц мережах:

Схожі
» » Ейнштейн живий - розповідь про порятунок золотої рибки !!!