u.AquaFans.ru

Питання які потрібно задати собі перед покупкою нових рибок

Вибирати рибок керуючись принципом - мені подобається, це найкоротший шлях до розчарування. Всі риби вимагають різних умов і навіть володіють різним характером. Відповідно потрібно підібрати рибок так, що б вони були сумісні і не завдали шкоди одна одній. Так само потрібно розуміти в яких умовах утримання вони потребують. Одним потрібна прохолодна вода, іншим тепла, одні активні вдень, інші в ночі і т.д. Давайте спробуємо в цьому розібратися.
1380746_564526896954269_634152490_n1380746_564526896954269_634152490_n


Ось кілька простих запитань, на які потрібно відповісти перед покупкою:
Скільки риб мені потрібно? На один сантиметр тіла приблизно літр води.

Скільки може поміститися в мій акваріум? Деякі види риб живуть лише в зграях, деякі вважають за краще самотність.



Відповідні у мене в акваріумі умови? Для деяких видів обов`язкові рослини, іншим потрібні укриття, або швидка течія, або м`який грунт в який вони можуть заритися.

Відповідна чи вода? В основному, всі види риб добре адаптуються до води в акваріум, але при виборі потрібно враховувати - для деяких потрібна дуже м`яка, або дуже тверда вода.

Ростуть вони великими? У магазині рибка може бути маленькою, але в акваріумі вирости до розміру монстра.

Агресивна риба? Більшість з риб мирні, але деякі можуть бути агресивні до особин свого виду, деякі бути хижаками, або охороняти свою територію.

Найкраще що можна зробити перед покупкою - пройтися по зоомагазинах, подивитися що продають, запам`ятати назву, а потім знайти інформацію і них в інтернеті і дізнатися - підходить вона вам чи ні.

Поділитися в соц мережах:

Схожі
» » Питання які потрібно задати собі перед покупкою нових рибок