u.AquaFans.ru

Акваріум і рибки для дітей: поради батькам!

Акваріум і рибки для дітей: поради батькам!

Акваріум для дитини

Давайте поговоримо з вами про таку тему, як: «Акваріум для дитини».
Думаємо, багато батьків знають або здогадуються про його користь у вихованні та розвитку дитини, але ж є і свої мінуси або краще сказати нюанси, які варто враховувати при вирішенні питання про покупку акваріума для свого чада.

Отже, розглянемо все по порядку!

Акваріум і його мешканці мають позитивний вплив на розвиток дитини.

Сам процес догляду за «підводним царством» дисциплінує, розвиває увагу і відповідальність. Знання основ життєдіяльності акваріума розвиває кругозір дитини, стимулює інтерес до природничих знань, любов і дбайливе ставлення до живої природи.

У дошкільному віці догляд за акваріумом - швидше гра. Школярі вже більш усвідомлено ставляться до рибок, як до живих істот, благополуччя яких багато в чому залежить від того, чи вчасно вони погодую, зроблена в акваріумі прибирання, підміна води.

Більш повне занурення в тему дає школяреві уявлення про біоценозі, фотосинтезі, вплив кисню на життєдіяльність рибок і рослин. Згодом, при вивченні цих тем на уроках біології та хімії, школярі вже осмислено, з наочними прикладами занурюються в відповідний матеріал шкільної програми.

Педагоги, дитячі психологи і навіть лікарі-педіатри завжди рекомендують догляд за тваринами як універсальний засіб при гіперактивності, неуважності, невмінні сконцентруватися. Крім того, догляд за акваріумом і його мешканцями займає вільний час дитини корисною працею, прищеплює додаткові навички. Сам процес оформлення акваріума барвистими рослинами і декораціями різної форми, розвиває художній смак дитини.

Сміливо ставте акваріум вдома, в дитячому саду або шкільному класі - і вам завжди буде чим зайнятися з вашими дітьми.

Я думаю, що кожна молода матуся знає про користь зволожувача повітря. Так ось акваріум, є природним зволожувачем кімнати в якій він стоїть. Вода з акваріума поступово випаровується, тим самим роблячи навколишнє повітря вологішим.
Всім відомий і популярний педіатр - доктор Комаровський Євген Олегович, в першу чергу, при простудних захворюваннях дитини рекомендує відрегулювати температуру і вологість повітря в кімнаті! Привести їх в норму!

Акваріум і дитина

Акваріум і дитина

При комфортних параметрах навколишнього повітря хвороба протікає м`якше і швидше. Важливу роль при цьому відіграє саме вологість повітря - при її нормі дитина відчуває себе краще, його слизові оболонки не пересихають, соплі забиваються і не встають «колом».



Акваріумну підсвічування можна використовувати, як нічник. Таким чином, можна побороти дитячий страх "боязнь темряви".

Акваріум для дітей може бути будь-яким: великим або маленьким, простим або навороченим, круглим або панорамним - це Вам вирішувати. Сучасний ринок запропонує Вам вибір акваріумів для діток на будь-який смак.

Тепер давайте поговоримо про ті нюанси, які dи повинні врахувати і передбачити вирішуючи питання про акваріум для малюка.

перше і найголовніше - Ви повинні подумати про те, щоб акваріумні хобі було безпечним. Тут мені здається буде добре працювати принцип «Дивись, але не чіпай». Подумайте про безпечний підключенні акваріумного обладнання до електроживлення (доступ дитини до нього повинен бути максимально обмежений !!!).

Друге, подумайте про місце, де буде знаходитися акваріум. Акваріум повинен бути розташований, так щоб Ви максимально могли контролювати взаємодію дитини з ним. Акваріумна тумба повинні бути міцною і стійкою, щоб дитина не перекинув на себе акваріум, щоб сам акваріум не провалився під власною вагою.

третє, ви, напевно, не раз чув, смішні, але сумні для рибок історії, як дитина доглядаючи за акваріумом «помив рибкам будиночок з Фері»))))

Акваріум і діти

Акваріум і діти

Намагайтеся привчити дитину і самі візьміть за правило здійснювати всі дії (годування, чистку, декорування) разом з малюком. У той же час, якщо дитина вже дорослий і Ви впевнені в тому, що він може сам доглядати за своїми вихованцями - дозвольте робити це йому самостійно.

Четверте, мені здається це важливо! Акваріум - це хороший ночничок, але «дзижчить» - в ньому працює аерація і фільтрація. Я б не радив ставити його в дитячу до малюка, це може турбувати і дитина буде погано засинати. Якщо Ви все таки вирішили ставити акваріум в кімнату дитини, то придбайте «тиху» аерацію і фільтрацію. Як варіант можна завести лабіринтових рибок які не потребують аерації (півник, гурамі, ляліус та ін.) ці рибки дихають атмосферним повітрям. Питання з фільтрацією води буде все одно актуальний, але фільтр не так шумить, як аерація.


ТЕПЕР, ДЕЩО ПРО ПРАКТИЧНОЇ СТОРОНЕ
СТВОРЕННЯ ДИТЯЧОГО АКВАРИУМА.
Як вже говорилося, сучасний ринок, запропонує Вам на вибір величезний спектр акваріумів для дітей. Розміри таких акваріумів різні від 5 л. до 60л. Якщо ви переживаєте про свої клопоти пов`язаних з акваріумних світом, ви можете взяти невеликий акваріум, наприклад, круглий акваріум Tetra Cascade Clobe, детально про яке розказано тут. Такий невеликий акваріум - це чудовий будиночок для красивої рибки півника.
У той же час, Ви, як батько - доросла людина повинні розуміти, що акваріум - це ціла екосистема, зі своїми законами і правилами! Щомиті в акваріумі протікають мільйони біологічних і хімічних процесів. Тому, в першу чергу вам - батькам потрібно вивчити питання правильного догляду за акваріумом, зрозуміти, що таке азотний цикл в акваріумі, засвоїти основи гідрохімії, вивчити інші суміжні питання. І потім, в ігровій формі, доносити їх до свідомості малюка. Акваріум може стати захоплюючим хобі для всієї родини!
Рекомендуємо почати вивчення з наведених нижче статей:
Запуск акваріума новачком
Запуск акваріума від А до Я
мутний акваріум
Акваріумний навігатор для початківців
З даних матеріалів ви дізнаєтеся основи аквариумного світу і зрозумієте, що акваріум - це куточок живої природи у Вас вдома. У цьому сенсі, "дитячий акваріум" нічим не відрізняється від "дорослого акваріума".
В акваріумістики є постулат - чим більше акваріум, тим стабільніше біологічну рівновагу в ньому. І це правда, в акваріумах великого обсягу не відбувається різких перепадів температури і параметрів води, якщо в такому акваріумі налаштувався біобаланс, то він буде стійкіше, ніж в акваріумах невеликого обсягу.
Наприклад, давайте розглянемо новинку 2018 роки від GLOXY GLOW SET

Дана серія акваріумів розрахована на дитячу аудиторію, такі набори в ігровій формі, втягують наймолодших акваріумістів в захоплюючий підводний світ. У цей період життя, дуже цікаві - пірати, лицарі, інопланетні створіння і незвичайні підводні мешканці найнеймовірніших забарвлень! Тому, такі акваріумні комплекти популярні і привабливі. Детальніше дізнатися про це флуоресцентного акваріумі можна тут, нижче відео-огляд.

В продовження дитячої теми, хочу зацікавити вас ще одним питанням про те, які ж рибок підібрати дитині?

Акваріум і діти

Акваріум і діти

АКВАРІУМНІ РИБКИ ДЛЯ ДІТЕЙ:
акваріумні вихованці для дівчаток і хлопчиків

Шановні батьки - мами і тата, а також бабусі й дідусі, чи замислювалися Ви над питанням, а яких рибок хотів би сам дитина? Які рибки будуть цікаві і корисні чаду? У цей темі, я спробую розкрити питання про те, як правильно підібрати рибок для дитини - хлопчика і дівчинки.

Тож почнемо:

У цьому питанні, що не спирайтеся виключно на думку самої дитини - «хочу цю рибку, цю і он ту». Такий підхід не зовсім вірний, тому що малюк нічого не знає про сумісність рибок, а крім того це порив як правило Мімолет. Обов`язково вивчіть статтю сумісність акваріумних рибок!

На мій погляд, ви повинні проаналізувати інтереси дитини, вивчити правила підбору і сумісності риб, з`ясувати, який обсяг води потрібен тій чи іншій рибки і тільки після цього брати дитину за руку і разом йти в зоомагазин за покупкою перших рибок!

Акваріум і діти

Акваріум і діти

Крім того, важливу роль відіграє "характер акваріума". Мова йде не тільки про декорації в акваріумі (хлопчикам кораблі, а дівчаткам замки з принцесами і квіточки), але і про тонких штрихах. Наприклад, хлопчикам мені здається піде акваріум з «холодної» підсвічуванням - синя, зелена, а от дівчаткам «тепла» - рожева або фіолетова. Теж саме, стосується грунту, заднього фону і т.д.

Вибираючи рибок, також слід виходити з вікової категорії малюка. Якщо дитина мала, то йому, що Піранья, що Гуппі - все побоку. В такому випадку, не варто гнатися за рідкісними і красиві рибками. Краще взяти простих і невибагливих.

Спирайтеся також на характер дитини. Якщо дитина - непосида, то і рибок вибирайте спритних (даніо, барбуси, неон). Ну а, якщо малюк має спокійний характер вибирайте мірних-ставних рибок (золотих рибок, ціхлазом чернополосая і діамантових).

Думаю, що кожен батько знає, що краще для його дитини. Упевнений, що Ви вже майже визначилися з ВИБОРОМ АКВАРИУМА і рибок ДЛЯ МАЛЮКА! Сподіваюся мої поради були для Вас корисні. Від щирого серця бажаю, щоб Ваша дитина росла міцним і розумним, добрим і уважним, в чому, безумовно, допоможе акваріумний світ і його мешканці.

І на підлісок, пропоную хороший навчальний мультик для дітей, який допоможе малюкові зрозуміти що таке акваріум і як з ним потрібно обходиться! рекомендую!
Відео дітям про акваріум:
Бажаємо вам і вашому малюкові успіхів у створенні підводного світу! Якщо Вам сподобалася стаття заходите до нас на ФанФішка.ру частіше!


Поділитися в соц мережах:

Схожі
» » Акваріум і рибки для дітей: поради батькам!