u.AquaFans.ru

В японії рибок для акваріума діти малюють!

Аніме діти рибки
В Японії рибок для акваріума діти малюють!

Японські програмісти створили віртуальний акваріум, який можуть заселяти рибками всі бажаючі!

Рибок та інших істот там досить просто намалювати і далі вони починають жити власним життям. Діти ретельно підбирають кольори. Їх восьминоги і рибки повинні бути яскравіше. Адже потім, через сканер, ці малюнки потраплять в цифровий акваріум на всю стіну. І там їх ще належить знайти!

На створення віртуального підводного царства програмістів надихнули власні діти.



"У мене їх двоє - трьох і п`яти років. Вони обожнюють смартфони і можуть не випускати їх з рук цілий день. Я боявся, що через це вони мало рухаються. Тому і вирішив створити іграшку, яка і технологічна, і вимагає фізичної активності "- пояснює винахідник Акітае Матсумото.

Хто буде жити під віртуальним склом, вирішують відвідувачі.

Щоб створити свій персонаж, досить намалювати його на папері. Комп`ютер сканує зображення і відправляє копію на екран, де вона буде плавати і вигинатися, ніби під водою.

"Думаю, це сподобається дітям будь-якого віку. Я і сама в захваті, малюю разом з ними", - говорить відвідувачка виставки Марі Окубо.

Робота над цим ігровим майданчиком зайняла у програмістів майже рік.

Тепер в їх планах - створення інтерактивного зоопарку з цифровими тваринами!

японська дівчинка
P.S. Такаші Амано в шоці)))
Поділитися в соц мережах:

Схожі
» » В японії рибок для акваріума діти малюють!