u.AquaFans.ru

Все про фільтри tetra для акваріума: огляд, відгуки, рекомендації

Все про фільтри Tetra

Вибираючи фільтр для свого акваріума, будь-яка людина, мимоволі задається питанням, а який фільтр краще? Сучасний ринок акваріумний продукції пропонує нам величезний вибір фільтрів. З одного боку - це добре, але з іншого, велика кількість асортименту, вводить споживача в замішання!

У зв`язку з вищесказаним, слід зазначити, що всі акваріуми індивідуальні. Кожен акваріум має свою специфіку та особливості, які, в свою чергу, впливають на вибір тієї чи іншої системи фільтрації.

Наприклад, для великих акваріумів з ціхлідамі потрібна потужна і якісна фільтрація, для невеликих або нерестових акваріумів, навпаки, фільтрація повинна бути помірною, для акваріумів травників фільтрація повинна бути потужною, але такий, щоб протягом не зносило висаджені рослини.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що найкращим фільтром для вашого акваріума, буде той фільтр, який підібраний не тільки по потужності (об`ємом прокачування води - літр / год), але і який буде відповідати саме вашим вимогам і специфіці вашого акваріума.

У даній статті, ми проведемо огляд всієї лінійки акваріумних фільтрів компанії Тетра, яка, безумовно, є лідером в даному сегменті. Фільтри Tetra популярні, загальнодоступні, а їх асортимент задовольнить вимоги будь-якого акваріума. Саме тому лінійка фільтрів Tetra заслуговує на окрему увагу. Сподіваємося, що зібрана нами інформація буде корисна читачеві і допоможе йому зробити правильний вибір. Зі свого боку обіцяємо бути неупередженими і об`єктивними в викладі інформації.

Отже, почнемо огляд з самої популярної серії фільтрів компанії Тетра - зовнішніх фільтрів Tetra Ex Plus. Серія представлена ​​чотирма фільтрами Tetra Ex 400, 600, 800, 1200 Plus, які відрізняються один від одного потужністю помпи і обсягом прокачування води.

Офіційний сайт компанії надає нам таку інформацію про даної серії:

Зовнішній фільтр Tetra EX Plus

Для того щоб риби і рослини були здоровими, акваріумну воду необхідно постійно пропускати через систему фільтрації. Технологія фільтрів Тетра ІЕКСУ дозволяє надійно і безпечно видаляти з води зайві поживні речовини, підтримуючи її високу якість.

Зовнішній фільтр Tetra EX Plus:

- Забезпечує кришталево чисту і безпечну воду для риб, перетворюючи акваріум в незабутнє захоплення-

- Швидка і легка очистка фільтруючих наповнювачів-

- Неймовірно потужний і тихий фільтр-

- У комплект входить все, що потрібно для швидкої і легкої установки, включаючи всі фільтруючі наповнювачі-

- Включає систему підкачки води для запуску фільтра і вентилі для точного регулювання напору-

- Система швидкого і безпечного ізолювання фільтра від циркуляції води-

- Регульовані з`єднання для легкого підключення шлангів-

- Оснащений функцією попередньої фільтрації, що дозволяє знизити необхідність обслуговування-

- Якість, підтверджене сертифікатами TÜV / GS, і 3-річна гарантія-

Тепер давайте звернемося до інструкції і подивимося, що там написано.

Інструкція Tetra EX Plus в PDF-форматі

Давайте, ще подивимося промо-ролик про встановлення фільтра Tetra EX Plus. Ролик допоможе нам візуалізувати предмет розмови:

Від себе, як від автора статті, хочу сказати, що сам є щасливим володарем Tetra EX 600 Plus, який в даний момент служить вірою і правдою ось в цьому акваріумі: Акваскейп «Через терни до зірок». Фільтром задоволений: тихий, можна сказати безшумний, добре фільтрує і в той же час за допомогою флейти не створює «шторму» в моєму травнику.

Давайте ще більш детально розглянемо цю серію фільтрів, на прикладі хорошого форумного огляду, який розмістив користувач під ніком «пик» на форумі Аквафанат. У ньому представлені фотографії і позиція про фільтр Tetra EX 1200 Plus, як про новинку 2014р.

До тестування та звіту цього фільтра, я постарався поставитися з належною увагою і ретельністю. Фільтр Tetra EX 1200 Plus - новинка на ринку, в якому багато чого було покращено. Сподіваюся мій звіт допоможе читачеві в правильному виборі зовнішнього фільтра від компанії Тетра.

Перш ніж я приступлю до опису результатів тестування, хочеться сказати читачам, що об`єкт тестування - фільтр Tetra EX 1200 Plus, належить до лінійки нових, поліпшених зовнішніх фільтрів всесвітньо відомої компанії Tetra.

Компанія Tetra - це, дуже популярний у всьому світі бренд. І цей авторитет серед акваріумістів компанія завойовувала багаторічною працею і боротьбою за високу якість продукції. Інженери компанії постійно відслідковують нові тенденції сучасної акваріумістики і аналізують зростаючі запити самих акваріумів. Це дозволяє компанії Тетра випускати нову високотехнологічну продукцію, яка затребувана аквариумистами усього світу.

Тестований зовнішній фільтр Tetra EX 1200 Plus є продуктом сучасних технологій та інноваційних інженерних рішень.

ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО

Зовнішній огляд упаковки і фільтра Tetra EX 1200 Plus.

Упаковка фільтра - є не просто барвистою коробкою! Це продумана інструкція для ознайомлення з особливостями даної моделі фільтра, на якій відображені, як технічні характеристики, так і рекомендаційні схеми по установці і запуску.

Графіка на упаковці легко дозволяє зрозуміти: що, куди і як. Ну, а наявність інструкції російською мовою знімає всі проблеми з розумінням схем і малюнків. Це - величезний плюс!

Хочу звернути Вашу увагу на те, що перед складанням і включенням, краще уважно вивчити інструкцію користувача. Це убезпечить вас від можливих поломок і проблем.

Ще один плюс, це наявність зручної ручки на коробці фільтра Tetra EX 1200 Plus, що дає можливість легко переносити фільтр в руках.

Дуже детально зупинятися на упаковці не буду. Дуже хочеться подивитися, що ж там усередині. Після побіжного огляду, відразу стало зрозуміло, що фільтр Tetra EX 1200 Plus був дуже сильно поліпшений і оновлений. Перші висновки від Tetra EX 1200 Plus були відразу позитивні. І відразу в декількох позиціях фільтр Tetra EX Plus явно попереду в порівнянні з фільтрами інших брендів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Дуже важливо розуміти технічні характеристик фільтра, тому що від цього залежить ефективність його роботи в вашому акваріумі. Нижче на схемах наведені основні параметри, технічні характеристики, призначення та особливості зовнішнього фільтра Tetra EX 1200 Plus.

Для довідки! Зовнішній фільтр Tetra EX 1200 Plus є оновленою і покращеною продукцією в порівнянні з попередніми фільтрами серії EX.

Хочу звернути вашу увагу на те, що новий покращений зовнішній фільтр Tetra EX 1200 Plus тепер споживає 21,5 Вт! Стара версія фільтра Tetra EX 1200 споживає 26 Вт. Погодьтеся це істотна різниця, так як фільтру доводиться працювати кожен день, по 24 години. Економне енергоспоживання - дуже важливий фактор!

Так само мене зацікавила заявлена ​​потужність прокачування - 1200 літрів на годину! Деякі виробники завищують цей параметр. Тому займуся для початку тестуванням самої помпи фільтр.

1. Прокачування при нульовій висоті підйому води (з відра у відро на підлозі).

Звичайно, 1200 літрів, я не перекачував, є бочки в 50 літрів. Спробував на ній, далі йшли розрахунки. Вийшло приблизно 1300 літрів / годину.

2. Прокачування при висоті підйому 90 см. (Без будь-якої додаткової навантаження на систему).

При такому розташуванні фільтра, я отримав приблизно 1200 літрів на годину. Що теж взагалі-то порадувало. Адже це заявлена ​​характеристика!

3. Прокачування при висоті підйому 90 см. Включно підключений зовнішній стерилізатор для фільтрів.

За розрахунками вийшло приблизно - 1150 літрів на годину. Теж ніби показник!

висновок: результати прокачування води фільтром мене порадували. Вони цілком відповідають заявленим виробником. Продовжуємо знайомство з фільтром Tetra EX 1200 Plus

ГОЛОВА ФИЛЬТРА TETRA EX PLUS

Відразу скажу, що якість корпусу на вищому рівні, немає задирок, мікротріщин, кольорових плям і т.п. Інженери Тетра прислухалися до прохань користувачів і переробили кришку голови фільтра. Тепер вона отримала 2 ручки з боків кришки, для перенесення фільтра. Раніше на цій моделі була 1 ручка.

Інженери переглянули будова кнопки запуску фільтра. А саме розташування сальників, завдяки цьому, лампочка кнопки не буде залипати при тривалій роботі фільтра. З огляду на, що фільтр до мене потрапив абсолютно новий, я був приємно здивований тому, що кнопка запуску фільтра виявилася дуже плавною. Чи не докладаючи практично ніяких зусиль, я з першого разу зміг натиснути на цю кнопку.

Що взагалі порадувало в Tetra EX 1200 Plus, так це нова система герметизації голови фільтра - плоска прокладка в кришці на зміну кільця ущільнювача. Це дуже добре!!!

Так само інженери Тетра переглянули будова ротора. Тепер ротор став провертається, що має виключити ефект залипання. Хоча і на попередніх версіях проблем з цим не було. Але це теж крок вперед.

Керамічна Ось залишилася товстої і міцної. Верхня кришка голови фільтра легко знімається після того, як викрутити 4 гвинти. Всередині знаходиться помпа, добре залита смолою. Товщина трубок входу і виходу води з фільтра Tetra EX 1200 Plus дуже порадувала, можна не боятися за герметичність.

Також знявши кришку, можна побачити будову кнопки «Старту». Вона легко розкручується, і можна дістатися до сальників і нутрощів самої кнопки.

Розкрутивши кришку ротора для огляду нутрощів, я був приємно здивований наявністю крапельок води - це значить, що всі зовнішні фільтри Tetra EX 1200 Plus проходять апробацію на заводах, перед надходженням в магазини!

Нижче на схемах наведені деякі елементи голови фільтра з коментарями.

Ще одна модернізація в бік поліпшення якості та надійності фільтра Tetra EX 1200 Plus - засувки голови фільтра, тепер знаходяться тільки на каністрі фільтра. Це набагато зручніше попереднього варіанту.

АДАПТЕР КРАНІВ

Новий адаптер для підключення шлангів з поліпшеним захистом від протікання. Він став ще більше і важчим. Кран перекриття потоку отримали ступінчасте регулювання потоку води. Це прям справжній космічний корабель !!! Якість пластика дуже радує. Всі елементи міцні і надійні, все сальники змащені.

Дуже сподобалася можливість регулювання потоку води як за допомогою крана перекриття потоку, так і за допомогою окремого кранами на вході і виході фільтра Tetra EX 1200 Plus. Регулювання потоку кранами, дуже плавна - без залипання і затримок.

Демонтаж адаптера кранів не представляє ніяких складнощів. По-верві на самому адаптері є покажчики замків з інструкціями, а по-друге, після прочитання інструкції, у вас точно не буде складнощів:

На початку піднімаємо регулятор потоку до максимуму, таким чином перекриваємо потік води в фільтрі. Відключаємо фільтр від харчування мережі 220 В, піднімаємо адаптер замку (зеленого кольору), повертаємо згідно вказівниками на самому адаптері і піднімаємо адаптер кранів вгору.

Нижче на схемі показаний принцип Демонтажу Адаптера Крана в фільтрі Tetra EX 1200 Plus

Додатково скажу, що самі крани легко відкручуються від адаптера, патрубки входу і виходу води можна повертати в зручний для вас положення. Патрубки кранів на адаптері, не повертаються навколо своєї осі на 180 градусів, будьте уважні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

- НІКОЛИ НЕ ВКЛЮЧАЙТЕ ГОЛОВУ ФИЛЬТРА В МЕРЕЖА ОКРЕМО ВІД каністри і не підключені до акваріума.

- НІКОЛИ НЕ ВКЛЮЧАЙТЕ ФІЛЬТР, ЯКЩО Є МЕХАНІЧНІ ПОШКОДЖЕННЯ ДРОТИ ХАРЧУВАННЯ, ПОШКОДЖЕННЯ ПОМПИ АБО ПОШКОДЖЕННЯ КОРПУСУ.

- НЕ НАМАГАЙТЕСЯ САМОСТІЙНО ВИПРАВИТИ ДЕФЕКТИ ФИЛЬТРА. ЗВЕРНУТИСЯ ДО СЛУЖБИ техпідтримки ТЕТРА.

Фільтри КОРЗИНИ і наповнювачів

Фільтруючі кошика-контейнери призначені для розміщення в них різних наповнювачів, які очищають акваріумну воду при проходженні її через зовнішній фільтр.

Кількість фільтруючих контейнерів в фільтрі Tetra EX 1200 Plus залишилося колишнім і складається з 4 кошики. Наповнювачі цих кошиків, так само залишилися такими ж, як і в попередній версії фільтра.

Нижче на схемі наведені фото самих кошиків і їх наповнювачів.

У кутку кожної корзини розташований круглий канал для проходження води. Кошики виготовлені таким чином, що збираються в єдиний блок. При цьому виходить цілісний канал для надходження акваріумний води вниз каністри фільтра.

Як наповнювачі в фільтрі Tetra EX 1200 Plus використовуються:

1. Керамічні кільця.

2. Біо-кулі.

3. Великопористі губки.

4. Активоване вугілля.



5. Губка тонкої очистки.

Нижче на схемі більш детально описані всі фільтруючі елементи фільтра Tetra EX 1200 Plus.

Мої висновки по наповнювачів позитивні. У фільтрі Tetra EX 1200 Plus є все для освіти відмінною биофильтрации.

КОМПЛЕКТУЮЧІ ФИЛЬТРА

Комплектація зовнішнього фільтра Tetra EX 1200 Plus досить непогана. Нижче на схемі представлені основні комплектуючі фільтра Tetra EX 1200 Plus.

Дещо з комплектації залишилося як і раніше:

1. Два силіконових шланга, довжиною 1,65 метра, кожен.

2. Сітка пластикова трубка, з прозорої пластмаси.

3. дощувалки (флейта).

4. Присоски і кріпильні елементи.

Але так само з`явилися нововведення!

- З`явився фільтр для попередньої очистки акваріумної води (префільтр). Це величезний плюс. Він не тільки не буде давати великому сміттю потрапляти в каністру фільтра, але так само буде перешкоджати попаданню в сам фільтр дрібної риби і креветок.

- U-подібні трубки для входу і виходу води з фільтра зазнали значних змін. По-перше, вони стали непрозорими, виготовлені з чорної пластмаси, по-друге, перегини стали набагато плавніше, що дозволить без праці їх почистити.

Присоски і КРІПИЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ

Наданого кількості присосок вистачає з головою. Два додаткових сальника, це явний плюс. Гума досить м`яка, добре липне до скла. Лиття пластика на високому рівні.

ПАМ`ЯТАЙТЕ!

- Перш ніж приступити до збору комплектуючих і приєднанню шлангів до фільтру Tetra EX 1200 Plus, обов`язково прочитайте інструкцію. Правильно заміряйте довжину шлангів від верхнього краю акваріума, до кранів на голові фільтра, а потім вже відрізайте зайве. Краще кілька разів перевірити ще раз, ніж сумувати про помилку.

- Силіконові шланги одягайте на патрубки до стопора, а вже потім затягуйте гайки фіксації, а також для запобігання протікання.

ТЕСТУВАННЯ В АКВАРІУМІ

Ну що ж, фільтр зібраний за інструкцією, поставлений на своє місце і запущений. Залишилося відрегулювати потік води, простежити за тим, щоб ніде не було течії. І через кілька тижнів будемо відкривати, і чистити фільтруючі матеріали та шланги.

Тестування відбуватиметься в цьому рослинному акваріумі, об`ємом близько 200 літрів чистої води.

Ще раз напишу, при першому старті зовнішнього фільтра Tetra EX 1200 Plus або запуску після промивання фільтра вихідна трубка повинна бути над рівнем води.

ПРОКАЧУВАННЯ

Як тільки фільтр був запущений і включений в мережу 220В в акваріумі відразу утворився УРАГАН! Але цього і слід було очікувати, по-перше у мене акваріум на 200 літрів, а по-друге, в ньому вже працює інший внешник.

І ось тут почалася настройка потужності фільтра. Регулювання ж потужності зовнішнього фільтру Tetra EX 1200 Plus - це ФАНТАСТИКА! Важіль регулювання потоку, розташований на адаптері кранів, відразу зменшує потужність як на вході, так і на виході одночасно, за допомогою перекриття отворів в трубках.

Чому підключав одночасно два внешника? Все дуже просто. Якщо в працюючому акваріум відразу підключити новий фільтр, це може привести до збою в системі біологічної фільтрації, що за собою потягне дисбаланс і проблеми. Тому поки новий фільтр Tetra EX 1200 Plus буде нарощувати всередині каністри корисні бактерії, а це приблизно пару тижнів, другий внешник буде працювати, як біологічно стабільний апарат, і не дасть привести до збою в системі акваріума.

Ми вже наголошували, що результати тестування реальної прокачування фільтру збіглися з заявленими - близько 1200 л / год, що дорівнює приблизно 6,6 обсягами мого акваріума.

Такої потужності цілком достатньо для мого рослинного акваріума. Хоч виміри робилися при чистих фільтруючих матеріалах, все одно зрозуміло, що запасу потужності вистачить навіть із забрудненими фільтруючими губками і синтепоном. Головне хоча б раз в 2 тижні промивати префільтр від крупного сміття.

ШУМ І ВИБРАЦИЯ

До тесту цього зовнішнього фільтра від Тетра - Tetra EX 1200 Plus, я вже мав справу з декількома фільтрами різних виробників, в тому числі і більш старі версії фільтрів Тетра. Але всі вони були меншої потужності. На даний момент у мене працював фільтр JBL Е900. Я вважав, що цей фільтр дуже тихий, акваріумна тумба розташована в спальні, і вночі в повній тиші його ледь-ледь чутно, навіть з огляду на те, що дверцята відсутні на тумбі. І чесно кажучи, коли запускав фільтр від Тетра, побоювався що два фільтри уже створять якийсь шум. Тим більше фільтр Tetra EX 1200 Plus явно могутніше ніж JBL. Запускав днем ​​і вже тоді був дуже здивований тишею роботи фільтра Tetra EX 1200 Plus. Причому коли я перший раз запускав внешник від JBL, буквально пару днів був невеликий шум, поки не відбулося хоч якесь «обростання» ротора. Тут же з перших хвилин ТИШИНА! Звичайно, якщо вже сильно прислухатися, чи наближати голову до самого фільтру, то роботу його чутно. Але взагалі в рамках кімнати - ТИША! Це ВЕЛИЧЕЗНИЙ плюс при такій-то потужності! Все-таки 1200 літрів - це не 600 або 900 літрів на годину.

Мало того, поперемінно вимикаючи і включаючи ці два фільтри, складається враження, що новий Tetra EX 1200 Plus навіть менш галасливий ніж фільтр JBL e900! Вібрація також менш відчутна, при потужності в 1200 літрів на годину - просто фантастика.

Фільтр вже працює пару тижнів, приблизно через тиждень відключу JBL і вже Tetra EX 1200 Plus буде працювати самостійно.

ЯКІСТЬ ФІЛЬТРАЦІЇ

На даний момент у мене немає ніяких претензій до ефективності очищення акваріумної води фільтром Tetra EX 1200 Plus. Фільтр прекрасно справляється зі своїм завданням, вода в акваріумі - абсолютно чиста (без видимих ​​частинок бруду або дрібного сміття).

Тестування води в перші дні роботи зовнішнього фільтра Tetra EX 1200 Plus, не показало значних відхилень від норми щодо вмісту шкідливих речовин. Тобто фільтр працює так, як треба.

Дуже порадувало відповідність реальних показників і заявлених характеристик, а ОСОБЛИВО - відсутність шуму при роботі.

Спасибі, автору «пик» за хороший огляд.

Думаю, тепер читач має повне уявлення про серію зовнішніх фільтрів Tetra EX Plus. Наостанок, відео про складання та встановлення зовнішнього фільтра Тетра Екс 800 Плюс

А також порівняння старої серії фільтрів і нової.

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Нова серія фільтрів Тетра Екс Плюс

Отже, ми познайомилися з серією зовнішніх фільтрів Tetra, але на цьому лінійка фільтрів компанії, далеко не закінчується! В арсеналі є серія внутрішніх фільтрів Tetra! Розглянемо їх по черзі.

Фільтр Tetra EasyCrystal

Інформація з офіційного сайту компанії: Tetra EasyCrystal - внутрішній фільтр, який подбає за допомогою механічної, біологічної та хімічної очистки про прозору і здорової воді!

Тетра ІзіКрістал це:

- Механічне очищення: двостороння фільтруюча губка для надійного видалення найдрібніших частинок бруду. Біла сторона для попередньої фільтрації, зелена сторона для ретельної тонкої фільтрації.

- Біологічна фільтрація: фільтруюча губка і біо-кульки з особливо великою поверхнею, що сприяє заселенню корисних бактерій.

- Хімічна фільтрація: спеціальний активоване вугілля бореться із забрудненням води і неприємними запахами.

- Фільтр ІзіКрістал дуже легко чистити, потрібно лише замінювати картридж кожні 4 тижні. Немає необхідності промивати систему фільтрів губку, а значить, ваші руки залишаться сухими!

- покращує водообращеніе за допомогою потужної магнітної турбіни.

- компактна конструкція дозволяє заощадити місце в акваріумі.

- для акваріумів від 15 до 40 літрів.

- вільне розміщення в акваріумі за допомогою присосок.

- сертифікати контролю якості TÜV / GS.

Заглянемо в повну інструкцію Tetra EasyCrystal 250.

Tetra EasyCrystal FilterBox 300 і 600

Дані внутрішні фільтри дуже схожі за своєю суттю на попередній фільтр ІзіКрістал 250. Але має ряд відмінних рис!

Tetra EasyCrystal FilterBox - акваріумний, внутрішній фільтр з відділом для терморегулятора. Фільтр EasyCrystal FilterBox - це компактний акваріумний комплект, що дозволяє заощадити місце в акваріумі, для оптимальної фільтрації акваріумної води. Додатковий відділ дозволяє інтегрувати терморегулятор в фільтр EasyCrystal FilterBox (терморегулятор не включається в поставку, ми рекомендуємо Вам терморегулятор Tetra HT 50).

Tetra EasyCrystal FilterBox 300 - для акваріумів від 40 до 60 літрів.

Tetra EasyCrystal FilterBox 600 - підходить для акваріумів об`ємом від 50 до 150 літрів.

Інструкція Tetra EasyCrystal FilterBox 600 в PDF-форматі.

Давайте подивимося відео про вищеописаних фільтрах

Tetra EasyCrystal і Tetra EasyCrystal FilterBox

Отже, ми розглянули ще одну серію фільтрів Тетра. У «народі» такі фільтри називають рюкзачками, вони навішуються на акваріум і створюють ефект водоспаду. З інтернет-практики, скажімо, що наші «народні умільці» використовують дані фільтри по-різному. Хтось використовує їх на «біологію», тобто повністю заповнюють дані рюкзачки керамічними кільцями і тим самим створюють хорошу біологічну фільтрацію, а хтось, навпаки, робить упор на "механіці", тобто заповнюють фільтр губками. Деякі навіть модернізують рюкзачки під фітофільтри, тобто висаджують в рюкзачки гідрофільні рослини. Все це нам говорить про те, серія фільтрів ІзіКрістал зручна, багатофункціональна, містка!

Внутрішній фільтр Tetra IN plus

IN 300 / IN 400 / IN 600 / IN 800 / IN 1000

Потужний і зручний внутрішній фільтр для механічної, біологічної та хімічної очистки води в акваріумі.

- фільтр має 2 камери очищення.

- втрати корисних бактерій можуть бути знижені за рахунок очищення лише однієї камери-фільтра, одна губка фільтра завжди залишається в камері.

- при очищенні фільтра сам прилад залишається в акваріумі.

- нова пристрій розроблений таким чином виймати наповнювачі фільтра, не торкаючись при цьому руками до фільтраційної губки.

- оборот води налаштовується індивідуально для кожного акваріума.

- обертові на 180 градусів вихідні сопла.

- додатковий забір повітря за допомогою регульованої системи Venturi.

- красивий і компактний дизайн, не займає багато місця.

- стабільні присоски, що дозволяють фільтру бути міцно прикріпленим до поверхні.

- біологічна губка і активоване вугілля доступні як запасні частини

- сертифікати контролю якості TÜV / GS, сертифікат якості CE

Інструкція Tetra IN plus для скачування.

Звернемо увагу читача на те, що у серії даних Фільри - слабка аерація, по суті, це зручний механічний фільтр без аеарціі, як такої.

Наочний відео-огляд про фільтр Tetra IN plus

Аерліфтний фільтр Tetra Brillant Filter

І ось, нарешті, ми дісталися до можна сказати «самого младшенького» з сімейства фільтрів Tetrа. Малий, та молодецький! Tetra Brillant Filter - називають аерліфтний, докладніше про принцип його роботи, Ви можете дізнатися на нашому форумі, тут. Дані фільтри прекрасно підходять для акваріумів з невеликими рибками, дрібними креветками або в нерестових акваріумах. Такі фільтри мінімізують ризики засмоктування і травмування гідробіонтів.

Опис Tetra Brillant Filter:

Внутрішній фільтр з фільтрує губкою і трубкою для засмоктування повітря.

- ідеальний процес механічної та біологічної очистки води.

- фільтруюча губка зроблена з високоякісного нетоксичного і щільного матеріалу.

- структура губки являє собою пористий лабіринт, що сприяє заселенню корисних бактерій, які беруть участь у важливих біологічних процесах.

- структура губки не змінюється після тривалої експлуатації.

- забезпечує додаткове надходження кисню і тим самим поліпшену циркуляцію води.

- легко переміщаємо і простий в експлуатації.

- легко очищаємо.

- ідеальна комбінація з повітряним компресором Tetra APS 100.

- для акваріумів до 100 літрів.

У 2019 р. асортимент поповнений - Tetra Filter Jet

Помпи для акваріума Тетра фільтр джет

У комплекті до помпи йдуть різні насадки, а також біогубка. Наша рекомендація щодо Tetra Filter Jet пов`язана з тим, що її можна буде знайти в будь-якому офлайн магазині, тому що компанія Тетра дуже завзято слідкує за тим, щоб товари бренду були доступні навіть в найвіддаленіших глибинках нашої неосяжної Батьківщини. Ось відео-ролик про цю помпі, судіть самі.

Отже, ми провели повний огляд всієї лінійки фільтрів компанії Тетра. Матеріал вийшов великим, а тому думаємо, корисним для читача. З огляду, можна зробити висновок про те, що компанія Тетра надає широку палітру фільтрів на всі випадки акваріумний життя! Судячи з зібраного матеріалу фільтри Тетра популярні і це дійсно так! Фактично в кожному інтернет-магазині, ви знайдете ці фільтри. Наприклад, у партнера нашого сайту магазин ReefTime.ru.
Також, у багатьох містах Росії існують магазини, що володіють ексклюзивним статусом «Tetra Експерт Дилер». У таких магазинах ви завжди знайдете широкий асортимент продукції Tetra, зможете отримати кваліфіковану допомогу від професійних консультантів, багато з яких пройшли спеціальне навчання в тренувальному центрі Tetra.

Спеціально для покупців магазинів «Tetra Експерт Дилер» проводяться акції - купивши певні продукти, Ви можете отримати подарунок.

Якщо Ви побачите на стіні такий сертифікат - не сумнівайтеся, Ви вдало зайшли.

Знайдіть у списку найближчий до Вас магазин - «Tetra Експерт Дилер», і відвідайте його.

Москва:

Аріель, Новочеркаський бул., 10, корпус 1, ТЦ Евромаг 8 (495) 780-55-18.

Барбос, Семенівська пл., 1, ТЦ "Семенівський", цокольний поверх.

Бетховен, вул. Пришвіна, д. 22.

Бетховен, Пятницкое ш., Д. 27, корп. 1.

Бетховен, вул. Кіровоградська, д. 14.

Бетховен, вул. Веневском, буд.4.

Бетховен, Кронштадтський бульвар, д.9, стор.5.

Бетховен, Ленінський проспект, д. 49, стр. 5

Бетховен, вул. Люблінська, д. 171.

Бетховен, Пролетарський пр-т, д.19, к.1.

Бетховен, вул. Генерала Бєлова, д. 35.

Бетховен, вул. Пресненський Вал, д. 7, стор. 1.

Бетховен, вул. Щербаківська, буд.32 / 7.

Бетховен, Варшавське шосе, д. 26.

Бетховен, вул.Героїв Панфіловців буд.1.

Бетховен, вул. Петрозаводська, д. 18, корп.1.

Бетховен, Мічурінський пр-т, д.22, кор.1.

Бетховен, Проспект Вернадського, д.38.

Бетховен, г.Балашіха, вул. Шосе Ентузіастів, д.36А.

Бетховен, м Реутов, 2 км МКАД, буд.2.

Динозаврик, вул. Героїв Панфіловців, д. 41, 8 (495) 544 03 07.

Динозаврик, Федеративний пр-т, д. 15 8-495-672-69-95.

Динозаврик, вул. Воронежская, д. 7 8-499-782-73-26.

Динозаврик, вул. Гарібальді, д. 4 к.3 8-499-134-23-76.

Динозаврик, 2-й Стрілецький пер., Б.7 8-495-689-81-53.

Динозаврик, б-р.Матроса Залізняка, д. 35 8-499-154-35-01.

Динозаврик, вул. Юних Ленінців, д. 9 8-499-176-92-04.

Динозаврик, Косинська шосе, д. 86 8-495-965-39-64.

Динозаврик, вул. Профспілкова, д. 109, ТЦ "Вікторія" 8-495-429-66-87.

Динозаврик, 1-я Дубровська вул., Д.13А 8-495-230-03-61.

Динозаврик, Новотушінскій пр-д д.8к.1 8-926-011-45-44.

Динозаврик, ул.Мурановская буд.6 8-499-207-70-80.

Динозаврик, вул. 1-я Аеропортовська буд.6 8-499-155-79-15.

Динозаврик, ул.Озерная д.16 / 14 8-499-726-18-61.

Зоогалерея, вул. Годинна, д. 18 8 (499) 155-83-20.

Зоогалерея, вул. Планерна, б.7, 8 (499) 500-40-39.

Немо, Проспект Миру, д. 182 8 (495) 682-40-60.

CatS & Dogs, Можайское шосе, буд.9 (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, 23-й кілометр Новоризького шосе, Юнімолл.

CatS & Dogs, Рязанський проспект, буд.2 к.2 (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, Борисовські ставки, вл.26 стор.2 (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, 84-км МКАД, вл. 3, стор. 1 Ашан-Алтуфьево (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, Проспект Миру, д.211, стор.3 (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, Алтульевское шосе, д.70 к.1 (495) -580-3-580.

CatS & Dogs, Таллинская, б.7 (495) 580-35-35.

CatS & Dogs, Бескудніковскій бульвар, д.12 (495) 580-3535.

CatS & Dogs, Ул. Маршала Катукова, 23 (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, Фестивальна, вл.2 (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, Площа Київського вокзалу, буд.2 (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, Рубльовському шосе, 62 (495) 580-3-580.

CatS & Dogs, Сходненская, 56 (495) -580-3-580.

CatS & Dogs, Першотравнева, 87 (495) 580-3-580.

Зоомагазин Лаккі, вул. Профспілкова, 104, 8 (499) 793-48-17.

Московська область:

Зоомагазин «Жива планета» м Серпухов, вул. Ворошилова, д. 128 +7 (4967) 37 88 26.

Гарант-Контракт р Одинцово, вул. Маршала Жукова, д. 38 +7 495 599 94 63.

Світ Тварин р Красногорськ, Залізничний провулок, д. 1а.

Санкт Петербург:

Магазин-салон "Акваріуми", м.Санкт-Петербург, набережна річки Фонтанки, д.99 +7 (812) 310-2972.

Аквапанорама, м.Санкт-Петербург, Ленінський просп., 140 +7 (981) 121-95-05.

Аквапанорама, м.Санкт-Петербург, Сутички просп., 105 до 1, 8 (812) 753-42-07.

АкваІнтеріо, м.Санкт-Петербург, пр. Енгельса, 27, 8 (812) 244-02-03.

"Акваріуми. AquaZooCenter", Санкт-Петербург, Некрасова вул, будинок 56, 8 (812) 579-72-15,0 924-70-09.

Tetrashop.ru, Санкт-Петербург, Полюстровскій ін. 45, к. 5, секція № 57, 1 поверх, 8-921-863-41-44- 8-904-611-27-73.

Єкатеринбург:

Заповідник, ТРЦ "Грінвіч", г.Екатеринбург, вул. 8 Березня, 46, 8 (982) 600-04-30

Анстер, ТЦ "Гудзон" г.Екатеринбург, Уральська, 61а, 8 (343) 389-86-25

Рін-Тін-Тін, Єкатеринбург, Космонавтів, 52

Петрозаводськ:

Магазин «Зоосвіт», м Петрозаводськ, Варкауса наб., Д. 35, т. 8-911-66-333-00.

Великий Новгород:

Зоомагазин "Зоолог", м Великий Новгород, Велика Санкт-Петербурзька вулиця, 25, ТЦ Русь, цокольний поверх, т.8 953 904 3645.

Новосибірськ:

Аквазооцентр «Зебра», Новосибірськ, Ватутіна, 26, тел. +7 (383) 240 98 28.

Ростов-на-Дону:

ІП Юрченко О.О. (Аква-Салон) - м Ростов-на-Дону, ул.Береговая, буд.6 п.4.

Краснодар:

«Аквамир», м Краснодар, вул. Яна Полуяна, д. 34/2. Тел. +7 (861) 221-48-68, + 7-928-444-36-32.

Калуга:

Підводна братва, м Калуга вул. Дзержинського, 92к2, 8 (484) 275-04-63.

Казань:

Аквацентр, м.Казань, вул. Чистопольская, 82. Тел 8 (843) 522-45-45.

Мауглі, м.Казань, Оренбурзький тракт, 22а (1 поверх ТЦ Бахетле).

Тюмень:

Жива планета, г.Тюмень, Московський тракт, 118, ТРЦ "Колумб".

Вологда:

Аквадизайну, ТЦ "Оскар" г.Вологда, вул. Ленінградська, 81.

Самара:

Бетховен, м Самара, Красноглінскій р-н, ТЦ "Мега", 24 км Московського ш., Д. 5.

Поділитися в соц мережах:

Схожі
» » Все про фільтри tetra для акваріума: огляд, відгуки, рекомендації