u.AquaFans.ru

Акваріум aqua box betta: огляд та відгуки

Акваріум Aqua Box Betta

Aqua Box Betta

Друзі, всім привіт!

Мене звати Юля. Так сталося, що недавно мені довелося побувати, разом з адміном нашого сайту, в гостях у компанії «АММА», яка широко відома на російському зооринку і є одним з лідером галузі.

Варто сказати, що компанія «АММА» займає значну нішу в сегменті оптових поставок і виробництва товарів для тварин.

Мені дуже було цікаво побувати в гостях у такій солідній компанії, познайомитися з її представниками і почути з перших вуст про новинки акваріумний життя. Але розмова сьогодні буде не про це ... в якийсь момент, несподівано, співробітники компанії тихенько так покликали мене і кажуть: «Стій» ... я стою ... і тут, як сніг на голову, мені вручають в подарунок акваріум Aqua Box Betta !!! Мій перший нано-акваріум!!!

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Ви не уявляєте, які приємні відчуття були у мене в той момент. Висловлюю щиру подяку за такий подарунок, адже моя донька так давно мріяла про своє особисте акваріумі і ось, нарешті, її мрія збулася.

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

І, звичайно ж, користуючись нагодою, я не можу не розповісти про це акваріумі на сторінках ФанФішкі.

Як тільки ми повернулися додому, я першим ділом розпакувала акваріум і стала оцінювати його.

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Кожен з нас, при виборі акваріума, керується основними критеріями вибору:

1. Відповідний розмір (д * ш * в).



2. Лаконічний дизайн, що не відволікаючий від краси підводного світу і вписується в інтер`єр-

3. Якість і функціональність.

Всім цим вимогам відповідає акваріум Aqua Box Betta 17л. від виробника AA-Aquariums.

Дана модель чудово впишеться в будь-який інтер`єр від офісного столу до дитячої кімнати, розміри нано чуда 27х30х37,5 см. Мій акваріум органічно вписався на журнальний столик. Столик невисокий, що буде зручно для моєї донечки, якій всього 3 рочки і 6 місяців, але вона вже любить доглядати за своїм вихованцем - півником Петром. Шви акваріума склеєні нетоксичним прозорим силіконовим клеєм. Дуже зручний покривні скло, з вирізаними отворами під висновок проводів від акваріумного обладнання та місцем для годування.

Дизайн акваріума дуже добре опрацьований виробником, а сам акваріумний комплект оснащений:

1. помпові фільтром продуктивністю 200 л / год. Фільтр має три відсіки наповнені необхідними наповнювачами (губка / синтепон / кераміка + вугілля при необхідності). Кожен відсік легко від`єднується і відкривається, т.ч. почистити фільтр не складе ніяких труднощів навіть дитині. На голові фільтра розташований регулятор напору. Фільтр абсолютно безшумний! Акваріум можна ставити в спальні або в дитячій кімнаті, ваш сон або сон вашого малюка не буде потривожений.

2. Світлодіодний світильник 2х1 Вт HP Led з системою magictouch - змінює шляхом легкого дотику освітлення з денного світла на нічний-місячної. Це дозволяє використовувати акваріум в дитячій кімнаті в якості чарівного ночнічка і створює неповторний вечірній затишок.

Провід від фільтра і світильника грамотно прибрані в пластиковий короб і на виході мають 1 вилку, що є гарантією безпеки для дітей, плюс зберігається естетика акваріума.

Сам акваріум розташований на підставці, яка крім естетичної складової несе і практичну функцію. У ній розташований висувний ящик, з вбудованою баночкою для корму і щільно прилягає кришкою. Ще в ящику є відсік для інструментів по догляду за акваріумом.

Обсяг акваріума і його розміри дають простір для фантазії в його облаштуванні. Тут немає меж і умовностей. А в якості мешканців такого акваріума, прекрасно виглядатимуть рибка півник з коридорас пігмеями і креветками, або мікрорасбора галактика, та багато всього можна придумати.

yum Дерзайте і втілюйте свої фантазії в реальність!

Мій же акваріум, після довгих умовлянь, власноруч оформив наш адмін. За годину він з діабазу і пару рослин зробив прекрасний акваріум, я б за тиждень таке б не зробила =) Нижче додаю фотографії свого Aqua Box Betta.

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Акваріум Aqua Box Betta: огляд та відгуки

Відео про Aqua Box Betta

Поділитися в соц мережах:

Схожі
» » Акваріум aqua box betta: огляд та відгуки